+421 903 501 911, +421 904 626 536

Klasické ubytovanie

Poskytujeme celoročné ubytovanie v Tvrdošíne v časti Krásna Hôrka pre dovolenkárov, vhodné zvlášť pre turistov a milovníkov prírody. Radi privítame cyklistov, kajakárov ,motorkárov . 
Izby sú dvoj posteľové s možnosťou prístelky. Každá izba má WC, sprchu, televízor, WiFi  a malý varič. Nemáme samostatnú kuchynku ! K dispozícii u nás máte aj fitnes posilňovňu, infra a parnú saunu.V relaxačnom  domčeku poskytuje aj viacero druhov  masáží  – podľa výberu. Celý zoznam aj s popisom nájdete na našej stránke.

 

Oravské prostredie je zárukou veľkého množstva možností prežitia nádherných chvíľ v lone prírody. V každom ročnom období si tu nájdete to svoje. V zime treba určite navštíviť početné zimné lyžiarske strediská, ale pre milovníkov tepla máme termálne kúpaliská v Oraviciach. 25 km od Tvrdošína. 45 kilometrov od Tvrdošína sa nachádza najväčšie poľské podtatranské stredisko – Zakopane, ktoré je centrom turistov v lete aj v zime. Nájdete tu plno atrakcií, aj lanovku na tatranský vrch Kaspiersky.
ubytovanie

V lete si nenechajte ujsť túru do Roháčov, ktoré sú vzdialené tiež asi 30 km od nášho relaxačného centra Slnečnica. Výhľad z najvyšších štítov, vždy zaručene stojí za tú námahu. Okrem Roháčov sú zaujímavé túry napríklad aj na Babiu horu či Choč, ktoré sú možno o niečo menej náročné na výstup, no výhľad je rovnako neopakovateľný. Veľmi príjemný však môže byť aj výlet len tak do prírody, ktorej je tu všade naokolo neúrekom.

Netreba opomenúť možnosť kúpania na Oravskej priehrade či návštevu kultúrnych pamiatok ako napríklad majestátny Oravský hrad alebo gotický kostolík z 15. storočia.

V prípade záujmu o ubytovanie v súkromí nás môžete kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla 0903 501 911, alebo nám napíšte cez kontaktný formulár.