Fitnesko

Fitnesko – oproti kinu v Krásnej Hôrke.

Fitnesko  trochu inak. Sme iní, ako veľké posilňovne v okolí.

U nás je kľud málo ľudí a súkromie. Radi privítame takých cvičencov, ktorým takýto štýl vyhovuje. Ponúkame kategóriu zariadení na precvičenie a budovanie svalstva celého tela. Posilňovňa je vybavená posilňovacími strojmi, veľkým množstvom rôznych činiek a ďalším potrebným náradím, bežiaci pás, spinning bicykle, eliptical, stepper, trakčná lavica či masážny stroj. Dajú sa tu zacvičiť spinálne či jógové cvičenia.

Fitnesko je vhodné  pre mladistvých,začiatočníkov  na individuálny udržiavací tréning. Začiatočníkom poradíme, na požiadanie urobíme cvičebný plán. . Robíme cvičenia aj s deťmi, ktoré majú obezitu.

Ak  chcete spevniť telo, spáliť podkožný tuk a posilniť svoje zdravie, je posilňovňa to pravé miesto.

Naše fitnesko je je Vám plne k dispozícii a to nie len ak sa zúčastníte nášho detoxikačného pobytu, alebo sa  ubytujete, ale môžete ho navštevovať pravidelne počas celého týždňa, podľa vašej potreby a cez víkendy.

 Pre vytvorenie svalovej hmoty, či chudnutia – je u nás vytvorené ideálne prostredie -súkromie,  len pre Vás.

1d20b641f4f84ec19c29a823059995a4

Do posilňovne si so sebou vždy vezmite uterák a  čisté prezuvky! Uterák kvôli hygiene pri cvičení a tenisky predovšetkým kvôli bezpečnosti. Ak to s posilňovaním myslíte naozaj vážne, je tiež vhodné zaobstarať si posilňovacie rukavice, aby ste predišli prípadným mozoľom a oderom na dlaniach.

Urobte si z cvičenia dôležitú súčasť života. Mnoho ľudí vníma cvičenie ako rekreáciu, nie ako povinnosť, čo znamená, že keď sa denný program nahustí, tréning je z neho vyškrtnutý ako prvý. Vy sa však musíte rozhodnúť, že cvičenie je veľmi dôležitou súčasťou života. Je vhodné plánovať dopredu a plán dodržiavať, aj keď z vás opadne prvotné nadšenie.

Fitnesko vám ponúka šancu, mať krásne telo, zdravie a vitalitu.

Pravidelným cvičením si zlepšíte kondíciu, spevníte a vypracujete svalstvo, zbavíte sa aspoň čiastočne bolestí chrbtice. V neposlednom rade si zlepšíte držanie tela. Po cvičení budete mať zaručene dobrý pocit, že ste pre seba urobili niečo prospešné. A nielenže  budete lepšie vyzerať, ale budete sa aj lepšie cítiť. Vďaka činkám si nielen vytvarujete krajšiu postavu, ale zároveň zlepšujete prúdenie krvi v žilách a zvyšujete silu a zdravie tiež posilníte imunitu.

To všetko je len na vašom rozhodnutí! 

Pre toho, kto nepotrebuje dav , ale cvičí si sám pre seba, je to správne miesto v modrom  domčeku oproti kinu v Krásnej Hôrke. 

Tešíme sa na vás: POHYB JE ŽIVOT!