+421 903 501 911, +421 904 626 536

Fitnes posilňovňa – Tvrdošín

Novinky v našom „fitku“ na rok 2018

Naša fitness – posilňovňa trochu inak. Sme iní ako obrovské posilňovne v okolí. U nás je kľud málo ľudí a súkromie. Komu to vyhovuje, toho radi privítame. Ponúkame kategóriu zariadení na precvičenie a budovanie svalstva celého tela. Posilňovňa je vybavená posilňovacími strojmi, veľkým množstvom rôznych činiek a ďalším potrebným náradím, bežiaci pás, spinning bicykle, eliptical, stepper, trakčná lavica či masážny stroj.

Začiatočníkom poradíme a urobíme cvičebný plán, aby po čase mohli prejsť už fyzicky pripravený do veľkých posilňovní.

„Fitko“ je vhodné aj pre mladistvých a pre začiatočníkov. Robíme cvičenia aj s deťmi, ktoré majú obezitu.

Naša fitnes posilňovňa je vám plne k dispozícii, a to nie len ak sa zúčastníte nášho detoxikačného pobytu, alebo sa len ubytujete na pár dní v súkromí, ale môžete ju navštevovať pravidelne počas celého týždňa podľa vašej potreby a po tel. dohovore aj v sobotu a nedeľu.

 Permanentka 20 €  – 12. vstupov.  Pre vytvorenie svalovej hmoty, či chudnutia – je u nás ideálne prostredie -súkromie – len pre vás.

1d20b641f4f84ec19c29a823059995a4Ak  chcete spevniť telo, spáliť podkožný tuk a posilniť svoje zdravie, je posilňovňa to pravé miesto.

Do posilňovne si so sebou vždy vezmite uterák a prezuvky. Uterák kvôli hygiene pri cvičení a tenisky predovšetkým kvôli bezpečnosti. Ak to s posilňovaním myslíte naozaj vážne, je tiež vhodné zaobstarať si posilňovacie rukavice, aby ste predišli prípadným mozoľom a oderom na dlaniach.

Urobte si z cvičenia dôležitú súčasť života. Mnoho ľudí vníma cvičenie ako rekreáciu, nie ako povinnosť, čo znamená, že keď sa denný program nahustí, tréning je z neho vyškrtnutý ako prvý. Vy sa však musíte rozhodnúť, že cvičenie je veľmi dôležitou súčasťou života. Mali by ste si ho plánovať dopredu a plán dodržiavať, aj keď z vás opadne nadšenie.

Naša fitnes posilňovňa vám ponúka šancu mať krásne telo, zdravie a vitalitu.

Pravidelným cvičením si zlepšíte kondíciu, spevníte a vypracujete svalstvo, zbavíte sa aspoň čiastočne bolestí chrbtice. V neposlednom rade si zlepšíte držanie tela. Po cvičení budete mať zaručene dobrý pocit, že ste pre seba urobili niečo prospešné. A nie len, že budete lepšie vyzerať, ale budete sa aj lepšie cítiť. Vďaka činkám si nielen vytvarujete krajšiu postavu, ale zároveň zlepšujete prúdenie krvi v žilách a zvyšujete silu a zdravie a posilníte imunitu.

To všetko je len na vašom rozhodnutí.  

Pre toho, kto nepotrebuje dav , ale cvičí si sám pre seba, je to správne miesto v modrom  domčeku oproti kinu v Krásnej Hôrke. 

Tešíme sa na vás: POHYB JE ŽIVOT!