DETOXIKÁCIA

DETOXIKÁCIA  je spôsob, ako zbaviť telo odpadových látok, parazitov a chorôb ktoré si organizmus nevie odstrániť sám.

 Zaťaženie týmito toxínmi nám uberá energiu, zvyšuje váhu tela a zhoršuje kvalitu života. Znečistenie vo vnútri nám OSLABUJE IMUNITU a tým dáva priestor pre nepriateľské baktérie, parazity, vírusy, plesne, chlamýdie, mykózy, huby,ktoré bývajú často nenápadnou príčinou mnohých ochorení.

 

Poviem vám len to, čo som odskúšal na sebe za 25 rokov a čo skutočne funguje.

Nie je to vždy ľahké, viac znečistený jednotlivci musia rátať s miernymi problémami obličiek a pečene pri očiste. (Rokmi znečistené telo sa len tak nevzdá svojho odpadu.)

Ponúkame vám najstarší spôsob a zároveň najrýchlejší spôsob, mnoho krát odskúšaný na sebe, ako očistiť svoje telo od nánosov, parazitov ako poupratovať a vysypať smetný kôš, tou najprirodzenejšou cestou.

Je to spôsob pre tých, ktorý majú málo času a chcú dosiahnuť výsledky očisty tela v krátkom čase.

dddKeď prestaneme prijímať potravu z vonku, telo sa bude chvíľu brániť (pocitom nepohody, nervozity) niekedy prebehne absťák“ od najväčšej závislosti – prijímania fyzickej stravy- zvonka. (Od žrádla ) . Trvá to však len 1-2 dni. Potom sa postupne prepne na vnútornú zásobáreň energie – začne spaľovať tuky. Energiu z tukov premieňa na potrebné palivo pre mozog a zvyšok tela. Ostatné látky máme v zásobách a odtiaľ ich bude organizmus čerpať. Bez toho, aby telo začalo tráviť svalovinu majú štíhlejší zásobu na 7-14 dní, menej štíhli na 14-20 dní.

Tým že vylúčime potravu z vonka, telo bude pažravo tráviť všetko, čo v tele nemá byť. Mŕtve a choré bunky, hlieny, plesne, parazity, tuk, dokonca aj rakovinové nádory. Telo ozdravie, prečistí celé naše vnútorné prostredie. Pri vnútornom spaľovaní dochádza tiež k očiste pečene, pľúc, obličiek, kĺbov, hrubého čreva, lymfy, kože…
Detoxikácia u nás prebieha pitím špeciálne upravenej vody. Ionizovaná – živá ( zásaditá)

voda, “ sterilná destilka“, strieborná voda . Živá voda urýchli a spríjemní rozpustenie usadenín , strieborná pomôže zničiť parazity. Vieme upraviť PH vody podľa toho, čo vaše telo v čase vnútornej výživy potrebuje!

Nečistoty sa vylučujú:

  • Močom, preto treba viac piť (minimálne 2-3 litre denne)
  • Ďalej hrubým črevom, čo môžeme urýchliť pomocou výplachov (klystírom alebo slanou vodou, ktorá funguje ako preháňadlo).
  • Kožou – treba sa potiť fyzicky aj pasívne – (zmäkčenie organizmu.)
  • Dýchaním – cvičenie, pohyb v prírode.
  • A nakoniec najúčinnejšia a najdôležitejšia je očista myšlienkou (vizualizácia, uvedomenie si procesu a výsledku z neho).
  • V myšlienkach prosím  neberte jedlo ako boha !!!  Je to len strava aby sme žili …. zážitky s jedením  na ktoré sme boli  navyknutý  sa dajú nahradiť inými ………….


Detoxikácia je naozaj účinný spôsob ako sa vyliečiť, mnohokrát aj   z    NEVYLIEČITEĽNÝCH CHOR
ÔB.

Keď nepomôžu lekári, telo si v stave očisty pomôže samo. Pôst o vode – (nesprávne používané – hladovka) –  funguje niekedy ako ZÁZRAK!

Dôverujte vlastnému lekárovi, ktorý je vo vás.

V čistejšom tele je duša v pohode a život je veselší a zdravší. Máte sa viac radi, viete rozdávať lásku, sebe aj ostatným viac ako predtým.

Prajeme vám pekné zážitky pri objavovaní vlastného SEBA, spoznávaní procesu očisty, ktorá skvalitní váš ďalší život.
Prajeme veľa lásky a trpezlivosti s vaším ja.

Darčekový poukaz

Detoxikácia - Relaxačné centrum SlnečnicaVenujte masáž, alebo pobyt na prečistenie tela na 3-14 dní ako darček!

Prečo? Len tak!
Na sviatky, pre potešenie, z lásky, pre zlepšenie zdravia a pohody.  

DARČEKOVÝ POUKAZ vám pošleme po zaplatení na adresu, alebo ak ste z bližšieho okolia, príďte si k nám vybrať z našej ponuky masáži, cvičení, detoxikačných pobytov,  sauny .

Na masáž môžem prísť aj k vám domov v rámci Tvrdošína za 1 € naviac.

Vieme, že to poteší nielen vás, ale  hlavne obdarovaných.

Prajeme vám príjemný relaxačný zážitok:

Milan Džugan a Lucia Mezei.