DETOXIKÁCIA

DETOXIKÁCIA  je spôsob, ako zbaviť telo odpadových látok, parazitov a chorôb ktoré si organizmus nevie odstrániť sám.

 Zaťaženie týmito toxínmi nám uberá energiu, zvyšuje váhu tela a zhoršuje kvalitu života. Znečistenie vo vnútri nám OSLABUJE IMUNITU a tým dáva priestor pre nepriateľské baktérie, parazity, vírusy, plesne, chlamýdie, mykózy, huby,ktoré bývajú často nenápadnou príčinou mnohých ochorení.

 

Poviem vám len to, čo som odskúšal na sebe za 25 rokov a čo skutočne funguje.

Nie je to vždy ľahké, viac znečistený jednotlivci musia rátať s miernymi problémami obličiek  pri očiste. (Rokmi znečistené telo sa len tak ľahko nevzdá svojho odpadu.)

Ponúkame vám najstarší spôsob a zároveň najrýchlejší spôsob, ktorý som mnoho krát odskúšal aj ja .Je to spôsob  ako očistiť svoje telo od nánosov, parazitov ako poupratovať a vysypať smetný kôš, tou najprirodzenejšou cestou.

Je to spôsob pre tých, ktorý majú málo času a chcú dosiahnuť výsledky očisty tela v krátkom čase.

dddKeď prestaneme prijímať potravu z vonku, telo sa bude chvíľu brániť (pocitom nepohody, nervozity) niekedy prebehne absťák“ od najväčšej závislosti – jedla.. Trvá to však len 1-2 dni. Potom sa postupne prepne na vnútornú zásobáreň energie – začne spaľovať tuky. Energiu z tukov premieňa na potrebné palivo pre mozog a zvyšok tela. Ostatné látky máme v zásobách a odtiaľ ich bude organizmus čerpať. Bez toho, aby telo začalo tráviť svalovinu majú štíhlejší zásobu na 7-14 dní, menej štíhli na 14-20 dní.

Tým že vylúčime potravu z vonka, telo bude pažravo tráviť všetko, čo v tele nemá byť. Mŕtve a choré bunky, hlieny, plesne, parazity, tuk, dokonca neskôr   aj rakovinové nádory. Telo ozdravie, prečistí sa celé naše vnútorné prostredie. Pri vnútornom spaľovaní dochádza tiež k očiste pečene, pľúc, obličiek, kĺbov, hrubého čreva, lymfy, kože…
Detoxikácia u nás prebieha pitím špeciálne upravenej vody: filtrovaná, ionizovaná  –  ( zásaditá),destilovaná či strieborná voda.

  Živá voda urýchli a spríjemní rozpustenie usadenín , strieborná pomôže zničiť parazity. Vieme upraviť PH vody podľa toho, čo vaše telo v čase vnútornej výživy potrebuje !

Nečistoty sa vylučujú:

  • Močom, preto treba viac piť (minimálne 2-3 litre denne)
  • Ďalej hrubým črevom, čo môžeme urýchliť pomocou výplachov (klystírom alebo slanou vodou, ktorá funguje ako preháňadlo).
  • Kožou – treba sa potiť fyzicky aj pasívne – (zmäkčenie organizmu.)
  • Dýchaním – cvičenie, pohyb v prírode.
  • A nakoniec najúčinnejšia a najdôležitejšia je príprava  myšlienkou (vizualizácia či uvedomenie si procesu čistenia a očakávaného  výsledku z neho).


Detoxikácia je naozaj účinný spôsob ako sa vyliečiť, mnohokrát aj   z  NEVYLIEČITEĽNÝCH CHOR
ÔB.

Kde  nepomôžu lekári, telo si v stave očisty pomôže samo. Pôst o vode – (nesprávne používané – hladovka) –  funguje niekedy ako ZÁZRAK!

Dôverujte vlastnému lekárovi, ktorý je vo vás.

V čistejšom tele je duša v pohode a život je veselší a zdravší. Máte sa viac radi, viete rozdávať lásku, sebe aj ostatným viac ako predtým.

Prajeme vám pekné zážitky pri objavovaní vlastného SEBA a v  spoznávaní procesu očisty, ktorá skvalitní váš ďalší život.
Prajeme veľa lásky a trpezlivosti s vaším JA.

Darčekový poukaz.

(Na masáž môžem prísť aj k vám domov v rámci Tvrdošína za 2 € naviac.)

Detoxikácia - Relaxačné centrum SlnečnicaVenujte masáž, alebo pobyt na prečistenie tela na 3 -7 dní ako darček !

Prečo? Len tak!
Na sviatky, pre potešenie, z lásky, pre zlepšenie zdravia a pohody.  

DARČEKOVÝ POUKAZ vám pošleme po zaplatení na adresu, alebo ak ste z bližšieho okolia, príďte si k nám vybrať z našej ponuky masáži, cvičení, detoxikačných pobytov,  sauny .

Vieme, že to poteší nielen vás, ale  hlavne obdarovaných.Prajeme vám príjemný relaxačný zážitok.

Milan Džugan a Lucia .