Destilovaná voda -pomáha pri detoxikácii.

 

Destilovaná voda .

Destilovaná voda neobsahuje baktérie, mikroorganizmy a vírusy. Je zbavená anorganických solí, organických chemikálií, ťažkých kovov a rozpustných minerálov...:Je ako sterilná . Voda zbavená minerálov a ostatných prímesí, filtračným systémom – reverznou osmózou je nesterilná, sú tam baktérie a žije.

naša vodaExistuje iba jedna metóda, pomocou ktorej je možné vyrobiť 100% destilovanú vodu, a to je destilácia parou. Pri destilácii sa odparí iba čistá voda – H2O a všetky anorganické látky a iné znečistenia zostávajú mimo. Destilovaná voda je najčistejšia voda, je bez vône, chuti a farby. Odoberá z organizmu len minerály vo forme mŕtvej hmoty, ktoré sa ako usadeniny v spojivových tkanivách ľahko rozpúšťajú.Táto voda, má extrémne dobrú schopnosť viazať nečistoty v ľudskom organizme a dopraviť ich preč. V tele sa správa ako rozpúšťadlo, rozpúšťa zložky jedla, tak aby boli vstrebané a prijaté do každej bunky. Rozpúšťa anorganické látky uložené v tkanivách a  kĺboch  tak aby sa detoxikáciou odstránili z tela.

Telo sa skladá zo 70% z vody. Destilovaná voda neobsahuje žiadne chemikálie a minerálne látky. Destiláciou sa odstránia  všetky chemikálie a nečistoty z vody. Telo potrebuje vitálne, organické látky, ktoré ale nemusí prijímať iba z vody.  

Deminarelizovaná voda čo to je?

Demineralizovaná voda, je voda vyrobená pomocou reverznej osmózy (elektrolýzou, s úpravou katiónov a aniónov,) so všetkými nečistotami, ktoré v nej zostávajú. Podstatný rozdiel medzi destilovanou a demineralizovanou vodou je ten, že destilovaná voda je úplne čistá a sterilná.

Tabuľka účinnosti čistenia vody

Závažné ochorenia Znečisťujúce látky Destilácia Reverzná osmóza Iónová výmena Filtrácia aktívnym uhlím Metóda varu Dezinfekcia ozónom
Ochorenie obličiek Olovo 100% 90-99% 90-99% 0% 0% 0%
Neuritída, zápal nervového systému Stroncium 100% 90-99% 90-99% 0% 0% 0%
Výsoký krvný tlak, srdcové ochorenia Sodík 100% 90-99% 90-99% 0% 0% 0%
Zažívacie problémy Síra 100% 90-99% 90-99% 0% 0% 0%
Nerovnováha elektrolýzy Draslík 100% 90-99% 90-99% 0% 0% 0%
Deformácia kostí, úsad Chrom 100% 90-99% 90-99% 0% 0% 0%
Otrava organickým fosforom Fosfor 100% 90-99% 90-99% 0% 0% 0%
Zažívacie problémy Horčík 100% 90-99% 90-99% 100% 0% 0%
Obličkové kamene Vápnik 100% 90-99% 90-99% 0% 0% 0%
Nerovnováha kyselín/zásad Alkalické kovy 100% 90-99% 90-99% 0% 0% 0%
Infekcie Baktérie 100% 100% 0% 50% 100% 100%
Infekcie Vírusy 100% 100% 0% 0% 100% 100%
Otravy, hepatitída Pesticídy 100% 100% 0% 100% 0% 0%
Rakovina Rádium 100% 100% 0% 0% 0% 0%
Ochorenie nervového systému Hliník 100% 100% 0% 50% 0% 0%
Ochorenia žalúdka Zrazeniny 100% 100% 0% 50% 0% 0%

 

Telo sa skladá z miliónov buniek, ktoré sa nachádzajú v elektrolytickom roztoku. Roztok obsahuje vápnik, horčík, draslík, sodík, fosfor, chloridy a sírany, ďalej stopové prvky ako napr. meď a zinok. Sú to všetko organicky viazané minerálie, lebo telo nemôže prijímať anorganické látky k výstavbe svojich buniek.

Telo si nemôže samo vyberať, ale musí prijať to, čo mu ponúknete. Keď dáte svojmu telu vodu, ktorá obsahuje chemické a anorganické látky, musí sa s tým vyrovnávať. Uskladňuje ich preto vo vašich tepnách, žilách, kĺboch, očiach, ušiach, nose, hrtane, žlčníku a v ostatných dôležitých orgánoch. 

Kvalita vody sa zlepší varom –  prevarením zbavíte pitnú vodu iba baktérií. Ostatné kontaminanty (dusičnany, ťažké kovy…) varom nezničíte, práve naopak, zvýšite ich koncentráciu, keďže časť vody sa odparí.

Chlórový zápach je znakom kvalitnej pitnej vody – nie je. Chlór dávkovaný v primeranom množstve do kvalitnej vody nezapácha. Trpká pachuť vo vode, ktorú prisudzujeme chlóru je v skutočnosti spôsobená zlúčeninami chlóru s organickými látkami – a tie majú karcinogénne účinky.

Minerálne vody z prameňov- voda z horských prameňov obsahuje anorganické minerály, ktoré ľudské telo nedokáže využiť a ani ich vyzrážať z tela von, potom sa naviažu na cholesterol a vytvoria hrubý nános na cievach.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

 Doplnenie. Mám praktické skúsenosti na sebe, aj z ľudí ktorý boli na pobyte u nás na Orave.

Destilovaná voda je vhodná len na čas očisty tela . Nie každý môže piť dva týždne len destilovanú vodu . V bežnom živote pite  radšej len po nejakých akciách, pitia alkoholu a prejedania sa . Ináč pite vodu z vodovodu, aj s tým bordelom čo tam je navyše….

Čomu už vopred neveríte a máte k tomu negatívny postoj – nerobte to ! Nedajte sa znásilniť ani múdro vyzerajúcimi odborníkmi …to všeobecne platí..

Tak na zdravie takou vodou, ktorú práve chcete piť.

Skúsenosť s destilkou 7dní PVS.

Na záver by som chcel napísať, že sa naozaj netreba báť použiť na liečbu drvivej väčšiny chorôb pôst o destilovanej vode. Počul som už o nejednom konkrétnom prípade z mojej blízkosti, kedy sa ľudia pôstom vyliečili z rôznych nádorových ochorení, či dokonca rakoviny. Treba si uvedomiť, že tam, kde nieje prebytok nezdravých potravín, takéto choroby sa skoro vôbec nevyskytujú. Dnes už len veľmi málo lekárov okamžite nepredpíše svojim pacientom antibiotiká na väčšinu liekov. Je mi jasné, že na nich tlačia z hora, aby sa drahé lieky predávali ako prvé a práve preto väčšina lekárov bude proti tak primitívnej samoliečbe, akou je pôst o destilovanej vode. Je pravda, že na dlhodobejší pôst musí byť človek naozaj odhodlaný, alebo mať na to vážnu zdravotnú zámienku. Dni  na pôste plynú oveľa rýchlejšie, ak má človek konkrétny ciel.

Zároveň musím spomenúť jednu pre mňa dôležitú vec, na ktorú som už takmer zabudol. Tento sedem dňový pôst mi okrem tela super vyčistil aj myseľ. To som si naplno uvedomil až keď som sa prvý krát najedol a prešli nepríjemné sprievodné javy pôstu. Odvtedy, keď som rozprával s ľuďmi som mal myšlienky oveľa presnejšie a usporiadanejšie, ako  kedykoľvek doteraz, čo si pamätám. Ťažko to celé opísať slovami, treba to zažiť!

Doplním tu ešte veci, na ktoré som pri písaní článku zabudol. Je zaujímavé, ako mi už po štvrtom dni začali vadiť výfukové plyny áut, keď som išiel bicyklom do nemocnice na prehliadku. Doslova som sa pri jazde dusil. Druhá vec, ktorá ma dusila bol cigaretový dym, keď som prechádzal okolo nejakého fajčiara. To po týždni od pôstu už skoro ani neregistrujem. Zaujímavé, ako si už len tak banálnou vecou, ako potravou zanesieme tieto čuchové receptory.

Osobne takýto 7 dňový pôst zaradím do tréningu 2x do roka, kedže počas rekuperačnej noci som si v noci nechal na hrudi hrudný pás na meranie pulzu a ráno som mal zaznamenaný najnižší kľudový tep 38 úderov/min. Taký tep som mal naposledy minulý rok, keď som bol v plnom tréningu a v oveľa lepšej forme, ako som teraz. Nechcem nikoho na nič presviedčať, len si skúste o pôste niečo naštudovať a úplne stačí, ak si človek bude dávať pravidelne jedno-troj dňový očistný pôst na destilke. To hlavne platí pre ľudí, ktorí konzumujú živočíšne bielkoviny. Verím, že táto skúsenosť niekomu pomôže.

Takúto destilku vyrábame aj u nás v Tvrdošíne . Príďte ochutnať .

Milan Džugan